Hakkımızda

Biz Kimiz? New Life Hakkında

New Life Yurtdışı Eğitim, yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle eğitim yolculuğunda sizlere rehberlik eder. New Life Yurtdışı Eğitim, eğitimde kalitenin artırılması ve uluslararası standartlarda donanımlı bireylerin yetiştirilmesi için birey ve kurumların eğitimle ilgili ihtiyaçlarının doğru, etkili ve eğlenceli bir biçimde karşılanmasına yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Danışmanlığımız bu amaç doğrultusunda 25 yıllık eğitim ve turizm deneyimiyle yurtiçi ve yurtdışı eğitim danışmanlıklarının yanında birey ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel eğitimler ve eğitim turları organize etmektedir. 

İlkelerimiz

New Life Yurtdışı Eğitim, müşteri memnuniyeti, faydalı olma, iyi ve güzel işler yapma, hizmette kalite ve dürüstlük ilkeleri ile hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetinde müşterilerimizin talep ettikleri hizmet ile varmak istedikleri hedeflere ulaşıp ulaşamadıklarına bakmakta, buna göre farklı çözümler sunmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

New Life Yurtdışı Eğitim, birey ve kurumların eğitimle ilgili çok yönlü ihtiyaçlarını karşılamak için bu ihtiyaçlarla ilgili alanlarda bilgi, yetenek ve tecrübeye sahip uzmanlarla bir araya getirerek etkin bir eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Özellikle hayatlarının en önemli aşamalarından birinde eğitim ve kariyer ile ilgili olarak bize gelen öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik doğru ve bilinçli yönlendirmeler yapıyoruz.

Hizmetlerimiz

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Kampları

Yurtdışı Lise Programları

Yurtdışı Üniversite Programları

Yurt Dışı Akademik Programlar (Yüksek Lisans, Doktora)

Yurt Dışı Sertifika ve Diploma Programları

Work and Study

Vize Danışmanlığı

Yurt İçi Uluslararası Tematik Yaz Kampları

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sizin ihtiyacınız olan uygun fiyatlı farklı seçenekler sunuyoruz.

25 yıllık uluslararası eğitim ve turizm tecrübesine sahibiz.

Dürüstlük, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

Müşteri olarak sizlere değer veriyoruz ve sizlerle çalışmak istiyoruz.

14 farklı ülkede 200’e yakın okul ile çalışıyoruz.

Yorum Gönder

Haber: | New Life |